ZADZWOŃ DO NAS: +48 796 562 811

Regulamin sprzedaży

 

Wszystkie ceny prezentowane na stronie są cenami brutto (z VAT) podane w polskich złotych.

 

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy „WYCINKA” wykonywane są ręcznie z największą starannością i dbałością. Jednak z uwagi na zastosowanie materiału naturalnego jakim jest drewno oraz na technologię wykonania, każdy wyrób jest unikalny i możliwe są nieznaczne różnice w przedstawionych parametrach. W żaden sposób jednak nie wpływa to na użyteczność i jakość produktu. Ze względu na charakterystykę drewna, jego usłojenie itp. produkty te mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych na zdjęciach. Tym samym dopuszczalna jest niewielka tolerancja wymiarów oraz odcieni wybarwienia.

 

Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań, aby gotowy produkt spełniał największe wymagania Użytkowników.

 

Jak zamawiać?

 

Wszelkie produkty oferowane przez firmę „WYCINKA” dostępne są na stronie internetowej w zakładce – „Oferta”. Po zapoznaniu się z ofertą Użytkownik może złożyć zamówienie drogą mailową określając w zamówieniu rodzaj wybranego produktu i podając przy tym własne dane kontaktowe. Wszelkie dane firmy „WYCINKA” znajdują się w zakładce – „Kontakt”.

 

Złożenie zamówienia przez Kupującego następuje drogą elektroniczną. Zamawiający przesyła informację o wybranym produkcie oraz dane na które ma zostać wystawiona faktura. Firma „WYCINKA” przesyła mailem zwrotnym wystawioną fakturę pro forma. Na balie ogrodowe oraz sauny obowiązuje wpłata zadatku w wysokości 20% wartości zamówienia widniejącego na fakturze. Na zbiorniki na deszczówkę obowiązuje przedpłata całości wartości zamówienia. Po otrzymaniu należności na konto wystawiamy fakturę zaliczkową od wpłaconej kwoty. Pozostała część zamówienia płatna jest przy odbiorze. Termin realizacji wynosi 21 dni (z reguły trwa 7-14 dni) liczony od otrzymania przedpłaty na konto. Firma „WYCINKA” zobowiązuje się dokonywać realizacji zamówionych wyrobów w najszybszym możliwym terminie. Z przyczyn niezależnych od firmy oraz w przypadku nieprzewidzianych okoliczności termin ten może ulec wydłużeniu, o czym Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną i/lub telefonicznie.

 

Produkty niestandardowe, wykonywane na indywidualne zamówienie wysyłamy do Klienta po otrzymaniu przedpłaty na konto firmowe.

 

Ze względu na specyfikę produktu (rozmiary, indywidualne dopasowanie do potrzeb itp.) oferowane wyroby na stronie wycinka-balie.pl są przeznaczane do realizacji od chwili potwierdzenia złożonego zamówienia.

 

Do każdego produktu wystawiana jest faktura VAT.

 

Wszystkie produkty dostarczane są w częściach oraz montowane bezpośrednio u Klienta przez wykwalifikowanych pracowników firmy „WYCINKA”.

 

Zwrot towaru

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru kupionego u Sprzedającego bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu (uwaga – nie dotyczy produktów wykonywanych na zamówienie). Jest to możliwe tylko wówczas, gdy wyrób nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany produkt należy zwrócić na adres siedziby firmy. Gwarantujemy zwrot pieniędzy równej cenie produktu. Koszt dostawy produktu na adres firmy nie podlega zwrotowi. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają towary niestandardowe, wykonane na indywidualne zamówienie. Większość produktów wykonywana jest ręcznie z chwilą złożenia zamówienia. Produkty wykonywane na zamówienie nie mają możliwości zwrotu.

 

Gwarancja

 

Mimo dołożenia wszelkich starań przez firmę „WYCINKA” (nadzorowanie i procesy kontrolne wszystkich działań od procesu projektowania po samą produkcję wyrobu) może się zdarzyć produkt nie spełniający wymagań Użytkownika. Produkty oferowane przez firmę „WYCINKA” objęte są 12 miesięczną gwarancją zgodnie z warunkami określonymi w karcie gwarancyjnej dostarczonej wraz z produktem do Kupującego. Ze względu na to, iż produkty wykonane są głównie z drewna, które zmienia swoje właściwości pod wpływem czynników zewnętrznych, firma „WYCINKA” nie bierze odpowiedzialności za wady produktów wynikających z niestosowania się do instrukcji użytkowania. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji.

 

Do każdego produktu zostaje dołączona instrukcja użytkowania wraz z kartą gwarancyjną.

 

Niniejsze warunki sprzedaży mają zastosowanie dla wszystkich Użytkowników strony internetowej wycinka-balie.pl, o ile obie strony nie postanowią inaczej. Firma „WYCINKA” zastrzega sobie prawo do zmiany oferowanych produktów, cen oraz wszelkich pozostałych warunków handlowych umieszczonych na stronie internetowej firmy. Tym samym zawartość oferty znajdującej się na stronie wycinka-balie.pl nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.