ZADZWOŃ DO NAS: +48 796 562 811

o nas

NASZ POCZĄTEK

Firma WYCINKA została założona w 2011 roku Jej założenie zostało poprzedzone wieloletnią praktyką i wypracowaniem odpowiedniej technologii produkcji umożliwiającej produkcję najwyższej jakości balii i saun ogrodowych. Wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie z największą starannością i z wykorzystaniem tradycyjnego rzemiosła. Od początku działalności zaufało nam już bardzo wielu Klientów zarówno w Polsce jak i w innych krajach UE. Z naszych produktów skorzystało kilka tysięcy ludzi zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w pensjonatach, ośrodkach SPA, hotelach i innych. Zawsze spotykaliśmy się z pozytywną opinią, a wszelkie niedogodności modyfikujemy natychmiast i tym samym, zbliżamy się do idealnych produktów dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

 

Wyjątkowość naszych produktów to:

• Zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Zaczynając od selekcji drewna, po poszczególne pozostałe komponenty (np. piec, obejmy) zastosowaliśmy najbardziej odpowiednie materiały, aby oferowane przez nas produkty dawały Państwu przyjemność na długie lata.

 

• Dbałość o szczegóły, detale. Rozumiejąc Państwa potrzeby, dbamy aby każdy poszczególny element balii, sauny i pozostałych naszych wyrobów był wykończony z jak najwyższą precyzją  i starannością. Zapewniamy tym samym dokładność oferowanych przez nas ręcznie robionych produktów.

• Trwałość - wynikająca z zastosowania odpowiedniej grubości i jakości drewna. Ponadto zastosowana przez firmę WYCINKA ochrona drewna zapewnia trwałość na długie lata użytkowania.

 

• Estetyka, wygląd. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ponadczasowe, aby komponowały się z każdym ogrodem i były jego największą ozdobą.

 

• Włożonej pasji w najwyższej klasy rzemiosło, czego efektem jest gwarancja jakości na wytwarzane przez nas produkty.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się głównie produkcją balii oraz saun ogrodowych służących wypoczynkowi i relaksowi. Zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwoliły na wypracowanie własnej technologii produkcji, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Ponadto produkujemy jedyne w swoim rodzaju zbiorniki na wodę deszczową. Są to masywne zbiorniki wykonane w całości z drewna, które przeznaczone są do przetrzymywania wody. Tworzą bardzo ładną ozdobę ogrodu, idealnie komponują się z otoczeniem, a jednocześnie pełnią bardzo ważną funkcję zbiornika na wodę, którą można wykorzystać do podlewania roślin i krzewów.

Oferowane przez firmę WYCINKA wyroby wytwarzane są w wielu rozmiarach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Głównym materiałem używanym do produkcji balii oraz saun ogrodowych jest drewno świerku skandynawskiego o grubości 45mm. Świerk skandynawski jest drewnem bardzo trwałym, z powodzeniem radzącym sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Rosnąc w północnych lasach Skandynawii posiada bardzo niewielkie przyrosty przez co jest drewnem bardzo trwałym i odpornym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!